Angular Developer - null

Description : Angular Developer. Company : null. Location :

Obecnie poszukujemy:

  • Angular Developera – (100% Zdalnie) - Warszawa

Umowa: B2B

Stawka: do 140 zł netto/h + VAT

Godziny pracy: Elastyczne – w przedziale 7-20 (Pon.-Pt.)

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych;
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych;
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Praca zgodna z metodyką Scrum (udział w spotkaniach: Daily Scrum, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • Wykonywanie code review na pull-requestach;
  • Dokumentacja wypracowanych rozwiązań;
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:

  • Min. 5-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku programisty front-end;
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: HTML5, CSS3;
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript ES6 i TypeScript;
  • Dobra znajomość Bootstrap;
  • Bardzo dobra znajomość Angular;
  • Webserwisy REST;
  • Swagger, generowanie interfejsów/klas;
  • Node.js, NPM;
  • Protractor, Jasmine, Karma; Jenkins;
  • Znajomość wytycznych WCAG.

Rodzaj pracy: Kontrakt B2B

Wynagrodzenie: 120,00zł - 140,00zł za godzinę (brutto)

Harmonogram:

  • Elastyczne godziny pracy

Świadczenia dodatkowe:

Miejsce pracy: Zdalna